Něco málo o nás...

Co Vám nabízíme?

- ochutnávkovou pivnici se 7 kohouty na pípě v samotném centru města, na Dolním náměstí 13 v Opavě

- zahrádku ve vnitrobloku s hortenzií a zázemím pro pejsky

- občasnou živou hudbu, hospodské kvízy, možnost oslavy separé dole

jako základ pivo Bernard, ke kterému pro zpestření najdete vždy v denní nabídce některé z piv z produkce malých nezávislých pivovarů (Kout, Chotěboř, Polička, Kocour Varnsdorf, Chomout, Clock, Matuška, Rychnovské, Slavkov u Brna, Krušnohor, Kraslice, Permon Sokolov, Frýdlant, Pelhřimovský poutník a mnoha dalších). Vyznáte-li se, pak vězte, že na našich 7 kohoutech se s ležáky plzeňského typu střídají i piva stylu IPA, APA, Stout, Bock atd., které Vám v rámci pivní osvěty denně obměňujeme.

 

.... něco ke zrodu 

A takto jsme začínali, jako domorodí obyvatelé klidné květinové čtvrti, kde naší hlavní motivací zprovoznit malou hospůdku bylo chybějící místo společenského kontaktu s rodinnou atmosférou v blízkém okolí.  Radovan Psota a Stanislav Míša se starali o kulturní program a kvalitní, dobře načepované pivo a jiné pochutiny.

Dělali jsme:   jazzový večer, příměstský tábor v anglickém jazyce, cestovatelské přednášky, kvízy

 

Máte nějaký nápad? Poutavé vyprávění z cest? Pomůžeme Vám zrealizovat prezentaci, minibazar.... Pište na udvoudobraku@email.cz

 

Pokud plánujete rodinnou oslavu nebo sraz s přáteli v uzavřeném kruhu, pomůžeme Vám s programem, rozvozem hostů, hudbou i všemi potřebnými rekvizitami.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.